MOBIX?

MOBIX Nedir? Nasıl Kullanılır?

MOBIX, dünya çapında insanların çevre dostu ulaşım araçları kullanarak karbon ayak izini azaltmalarını teşvik etmek için oluşturulmuş bir platformdur.

MOBIX, akıllı telefonunuza yükleyeceğiniz bir uygulamadır. Bu uygulamayı bisiklete veya e-scooter gibi mikromobilite araçlarına bindiğinizde çalıştırarak MOBIX milleri kazanabilirsiniz.

Kazandığınız bu milleri her hafta Pazartesi günü MOBIX Token’larına yani para birimine dönüştürebilir, harcamalarınızda kullanabilirsiniz.

MOBIX Token’ları

MOBIX Token, MOBIX uygulamasının/cüzdanının yerel kripto para birimidir. Her hafta, MOBIX Milleri MOBIX Token’larına dönüştürülebilir ve bunlar bir indirim aracı olarak kullanılabilir veya kripto para borsalarında alınıp satılabilir.


Nereden Başlamalıyım?

Öncelikle buraya tıklayarak MOBIX uygulamasını mobil cihazınıza indirmelisiniz. Uygulamayı bir kaç basit adımda kurarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bisiklet binişlerinizde MOBIX uygulamasını çalıştırıp “Start” butonuna tıklayarak yolculuğunuz boyunca MOBIX milleri kazanabilirsiniz.

MOBIX uygulama kullanımı hakkında daha fazlasını öğrenmek için buraya tıklayarak adım adım MOBIX rehberine göz atabilirsiniz…

Ayrıca MOBIX konusu işlediğimiz podcast bölümünü de dinleyebilirsiniz ;MOBIX Token’ları ve Cüzdan Adresi

Podcast’imizden her ay 5 dinleyicimize tam 50’şer MOBIX Token’ı hediye olarak dağıtıyoruz. Siz de yayınlanmış bölümleri dinlerken MOBIX anonslarına denk gelerek hediye Token’lar kazanabilirsiniz.

Kazanmış olduğunuz hediye Token’ları hesabınıza aktarabilmemiz için MOBIX cüzdan adresinizi bizlerle iletmeniz gerekmektedir. Cüzdan adresinizi uygulamanın içerisinde “Wallet” bölümüne tıklayarak erişebilirsiniz.

Lookin For a Foreign Cyclist Episodes?

app download
Become a patron at Patreon!