Bize Destek Olun

Yayınlarımızı Bi’Kahve ile Destekleyin!

Yayınlarımızı dinleyicilerimiz ve destekçilerimizin katkısı ile finanse edilmekte ve yeni içerikler üretmek için çalışmaktayız.

Podcast’imizi seviyorsanız ve imkanınız var ise siz de aylık olarak yapacağınız Bi’Kahve desteği ile maddi olarak yayın giderlerimize katkıda bulunabilir ve yayınlarımızın sürdürülebilir olmasını sağlayabilirsiniz.

Nasıl Destek Olabilirim?
Aşağıdaki Patreon.com linkimize tıklayarak Podcast yayınlarımız için destek seviyelerini inceleyin, bizi destekleyin ve Podcast’in patronu olun;
https://www.patreon.com/herkesicinbisiklet

Podcast’imizin düzenli yayınlanabilmesi için ; Program müzik telifleri, ses efekt telifleri ve grafik telif ücretleri gibi giderlerinin yanı sıra yayın ve web sayfası barındırma hizmeti gibi düzenli giderleri bulunmaktadır. Bunlar haricinde ; kayıt için kullanılan ses donanımları, yazılım lisansları, bilgisayar bileşenleri gibi de çeşitli donanım yatırımları bulunmaktadır.
Programlarımızda kullanılan müziklerin, ses efektlerinin, web sayfalarımızda, sosyal medya’da kullanılan grafiklerin, yazılımların tamamı telifli/lisanslı’dır ve telif bedelleri üreticilerine ödenmektedir.

Become a Patron!
app download