Bi Kahve ile Destek Olun!

Yayınlarımızı Bi’Kahve ile destekleyebilirsiniz.

Yayınlarımız dinleyicilerimiz ve destekçilerimizin katkısı ile finanse etmekte ve yeni içerikler üretmek için çalışmaktayız.

Podcast’imizi seviyor, dinliyorsanız ve maddi imkanınız varsa siz de aylık olarak yapacağınız Bi’Kahve desteği ile maddi olarak yayın giderlerimize katkıda bulunabilir ve yayınlarımızın sürdürülebilir olmasını sağlayabilirsiniz.

Maddi Desteğim Nerelerde Kullanılacak?
Herkes İçin Bisiklet Podcast kişisel bir girişimdir. Podcast’imizin düzenli yayınlanabilmesi için ; Programlarda kullandığımız müziklerin telifleri, ses efekt telifleri ve grafik telif ücretleri gibi giderlerinin yanı sıra yıllık podcast yayını ve web sayfası yıllık barındırma hizmeti gibi düzenli giderleri bulunmaktadır. Bunlar haricinde ; kayıt için kullanılan profesyonel ses donanımları, yazılım lisansları, bilgisayar bileşenleri gibi de çeşitli donanım yatırımları bulunmaktadır.

Podcast’imizi Maddi Olarak Destekleyen Dinleyici Sayımız
Ekim 2022 itibariyle aylık düzenli maddi destekçi sayımız ; 13 dinleyicimizdir.
Destekçilerimize çok teşekkür ederiz, iyi ki varsınız.

Nasıl Destek Olabilirim?
Podcast’imize bir kaç farklı şekilde destek olabilirsiniz ;

1) Patreon.com üzerinden kredi kartınızı kullanarak Podcast yayınlarımıza tek seferlik veya aylık olarak düzenli destek olabilirsiniz. Patreon.com üzerinden destek olmak için linkimiz ; https://www.patreon.com/herkesicinbisiklet

2)Buymecoffe.com üzerinden kredi kartınızı ile bize tek bir kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz. Kahve ısmarlamak için linkimiz ;
https://www.buymeacoffee.com/ekinalpagut

3) Kripto para kullanıyorsanız Binance üzerinden aşağıdaki Karekod’u kullanarak kripto para ile destek olabilirsiniz.

Become a Patron!
app download