Bize destek olur musunuz?

Yayınlarımızı Bi’Kahve ile destekleyebilirsiniz!

Yayınlarımız dinleyicilerimiz ve destekçilerimizin katkısı ile finanse edilmekte ve yeni içerikler üretmek için çalışmaktayız.

Podcast’imizi seviyorsanız ve imkanınız var ise siz de aylık olarak yapacağınız Bi’Kahve desteği ile maddi olarak yayın giderlerimize katkıda bulunabilir ve yayınlarımızın sürdürülebilir olmasını sağlayabilirsiniz.

Neden Destek Olmalıyım?
Herkes İçin Bisiklet Podcast kişisel bir girişimdir. Bisikletin toplumumuzda daha yaygın hale gelmesi ve bisikleti kültürünün ülkemizde gelişmesi için çorbada bizim de tuzumuz olsun diyerek çıktığımız bu yolda sesimizin daha yüksek çıkabilmesi için çalışmaktayız. Siz de yayınlarımıza katkı vererek reklamsız yayınlarımızın devamını ve yayın hayatımızın daha uzun soluklu olmasını sağlayabilirsiniz.

Maddi Desteğim Nerelerde Kullanılacak?
Podcast’imizin düzenli yayınlanabilmesi için ; Programlarda kullandığımız müziklerin telifleri, ses efekt telifleri ve grafik telif ücretleri gibi giderlerinin yanı sıra yıllık podcast yayını ve web sayfası yıllık barındırma hizmeti gibi düzenli giderleri bulunmaktadır. Bunlar haricinde ; kayıt için kullanılan profesyonel ses donanımları, yazılım lisansları, bilgisayar bileşenleri gibi de çeşitli donanım yatırımları bulunmaktadır. Programlarımızda kullanılan müziklerin, ses efektlerinin, web sayfalarımızda, sosyal medya’da kullanılan grafiklerin, yazılımların tamamı telifli/lisanslı’dır ve telif bedelleri üreticilerine ödenmektedir.

Nasıl Destek Olabilirim?
Aşağıdaki Patreon.com linkimize tıklayarak Podcast yayınlarımız için destek seviyelerini inceleyin, bizi destekleyin ve Podcast’in patronu olun;
https://www.patreon.com/herkesicinbisiklet

Become a Patron!
app download