055-2022 Elif Üzer ile Turcunun 100 Listesi – Bisiklet ve Malzemeleri – 2

055-2022

Elif Üzer ile başlamış olduğumuz Turcunun 100 Listesi program dizimizin 2’nci bölümü ile devam ediyoruz.

İlk bölümde bisiklet ve malzemelerini işlemeye başlamıştık ve toplam 19 malzeme toplamıştık, bu programda da bisiklet ve malzemelerini ele almaya devam ediyoruz.

Elif Üzer kişisel web sayfası ; https://nuzerel.com

Gelelim bu ayki hediye kitap ve dergilerimize ; Bilgin Adalı’nın Zaman Bisikleti kitabı ve 4 adet Cyclist Türkiye dergisi çeşitli podcast bölümlerinde sizleri bekliyor. 

Bisiklet dünyasındaki gelişmelerin ele alındığı Cyclist Türkiye dergisinin bu sayısında yaklaşmakta olan Türkiye TUR’u ile ilgili yazıları, yıllar içinde değişen TUR parkurlarını ve bu sene finişin gerçekleşeceği kraliçe etabı olan Manisa Spil dağı tırmanışı yazılarını keyifle okuyabilirsiniz. 
Ayrıca Aydan Çeliğin kaleme almış olduğu Balıkesir bisiklet turu yazısını, bizden ve bize ait bir çok konunun dolu dolu işlendiği Nisan sayısını kaçırmamanızı öneririz.

Cyclist Türkiye’ye gazete bayileri ve seçkin kitabevlerinden ulaşabilir ve https://www.cyclistmag.com.tr adresinden abone olabilirsiniz.

Herkes İçin Bisiklet başlıyor…

DUYURU

15.07.2024

4 yılı aşkın süredir düzenli yayınladığımız podcast’imizde yeni program yayınlarına bir süre ara veriyoruz.

Yayınlanmış 135 bölümün tamamına web sayfamızdan veya Apple, Youtube Podcast ve Spotify üzerinden erişebilir, dinleyebilirsiniz.

Yeni bölümlerde görüşebilmek dileğiyle…

Lookin For a Foreign Cyclist Episodes?

app download
Become a patron at Patreon!