Herkes İçin Bisiklet Podcast

Kitap Desteği

Herkes İçin Bisiklet Podcast’imizde her ay dinleyicilerimizin bisikletle ilgili hediye kitaplar kazanması ve bisikletli kitapların daha fazla okunmasını sağlamaya çalışmaktayız. Bu doğrultuda Podcast’imizin çeşitli bölümlerine her ay yerleştirdiğimiz dinamik kitap kazanma anonsları ile dinleyicilerimiz bölümleri dinlerken bisikletle ilgili hediye kitaplar kazanabilmektedirler.

2021 yılının Şubat ayında başlamış olduğumuz hediye kitap dağıtımında bugüne kadar toplam 57 adet hediye kitabın dinleyicilerimizle buluşmasını sağlamış bulunmaktayız. Gönderilen hediye kitap listemize https://www.herkesicinbisikletpodcast.com/kitap/ adresimizden göz atabilirsiniz.

Hediye kitapları bazı dönemler yazarların, yayınevlerinin ve bisiklet gruplarının desteği ile sağlayabilirken diğer zamanlar ise maddi destekçilerimizin katkıları sayesinde Podcast bütçemizden temin etmeye çalışmaktayız. Destek veren herkese sonsuz teşekkür ederiz…

Takdir edersiniz ki Podcast’imiz maddi yetersizliklerle yayın hayatını sürdürmeye çalışmaktadır ve bundan dolayı hediye kitapların temini çoğu zaman bizleri zorlamaktadır.

Tam bu noktada Podcast’imize destek olmak isteyen dinleyicilerimizin Kitap Desteği aracılığı ile yayınlarımıza katkıda bulunabileceğini düşündük. Siz de bisiklet kültürünün ülkemizde gelişebilmesi için bütçeniz el verdiğince katkı yapmak isterseniz, okumuş olduğunuz bisikletli kitapları veya dilediğiniz bir kitap evinden bisikletle ilgili kitapları dinleyicilerle buluşmasını sağlayabilirsiniz.

Şimdi aşağıdaki formumuzu doldurarak bizle iletişime geçin, destek olmak istediğiniz kitap sayısı, dağıtılacak aylar, teslimat bilgileri ve destekçi bilgileri gibi detayları e-posta aracılığı ile karşılıklı tamamlayalım.
Katkınız için şimdiden çok teşekkür ederiz. İyi ki varsınız.

    Exit mobile version